Ostja peab tellimust vormistades valima ühe müüja poolt pakutud kauba kohaletoimetamise viisidest ning märkima täpse tarnekoha ja õige kontakttelefoni.

  Ostja kohustub tellimuse ise vastu võtma ning vajadusel esitama isikut tõendava dokumendi. Juhtudel, kui Ostja ei saa tellimust ise vastu võtta, kuid Ostja esitatud andmete alusel toimetatakse see õigele aadressile teisele isikule, ei ole Ostjal pretensioonide esitamise õigust.

 Kui ostja märkab kohaletoimetamise käigus paki kahjustusi, peab ta märkima märkused kulleri poolt edastatud paki saatedokumendis või kirjutama nende rikkumiste kohta eraldi dokumendi. Ostja peab seda tegema kulleri juuresolekul. Selliste toimingute mittetegemisel on Müüja vabastatud vastutusest Ostja ees pakendikahjustusega seotud tootekahjustuste eest, mida Ostja ei märkinud kulleri saatedokumendis.

Müüja jätab endale õiguse muuta kohaletoimetamise tasu olenevalt tellitud kauba kogusest ja kogusest.

Tellimuse koguhinnale lisandub kohaletoimetamise kulu. Kõikidel juhtudel tasub Toote kohaletoimetamise kulud (olemasolul) Ostja.

 Kauba kohaletoimetamise tähtaeg (tähtaeg on märgitud igale kaubale eraldi) on esialgne ja ei kehti juhtudel, kui lijameditsiiniriided.ee laos puuduvad kauba valmistamiseks vajalikud kangad või muud vahendid. , ning Ostjat teavitatakse tellitud kauba puudusest. Samas nõustub Ostja, et erandjuhtudel võib kauba kohaletoimetamine viibida ettenägematute asjaolude tõttu. Sel juhul kohustub lijameditsiiniriided.ee koheselt Ostjaga ühendust võtma ja kauba kohaletoimetamise kooskõlastama.

 Veebipoes lijameditsiiniriided.ee tellitud kaubad toimetatakse kohale ainult kullerteenuse kaudu. Selle teenuse hind sisaldub automaatselt tellimuse kogusummas.